Newsletter

AROMATERAPIA PRAKTYCZNA.

Autor: Matuszewska Beata
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok: 2010
Strony: 144
Oprawa: miekka
ISBN: 978-83-7377-403-2
Price: $20.95  15% off $17.81
add to cart

"Aromaterapia nie jest magicznym czary-mary, ani cudownym lekarstwem na wszystko" - tak napisała autorka i miała rację. Aromaterapia, niekonwencjonalna metoda leczenia, łączy medycynę naturalną i zielarstwo. Wprowadzenie do organizmu zapachów olejków eterycznych to sposób na pokonanie wszelkich dolegliwości fizycznych, a także tych wpływających na samopoczucie. Wzrost popularności aromaterapii związany jest z jej dostępnością, skutecznością, bezpieczeństwem i składnikami, które nie wywołują skutków ubocznych, a żeby móc z niej korzystać wystarczy znajomość i przestrzeganie kilku zasad.

Książka Beaty Matuszewskiej to bardzo przystępny przewodnik po 66 olejkach. Dokładna charakterystyka zawiera: nazwę łacińską, surowiec roślinny, opis zapachu, działanie, ciekawostki oraz zdjęcie. Alfabetyczny układ wstępu, ilustracje, kolorowa oprawa graficzna oraz tabele sprawiają, że bardzo łatwo do niej powrócić, aby przypomnieć sobie informacje. Ty zadecyduj jak będziesz korzystać z tej książki: czy chcesz dowiedzieć się jakie działanie ma dany olejek czy chcesz wyleczyć konkretną dolegliwość - wszystko znajdziesz w tym opracowaniu.

Similar products

 • Wyprzedaż! TAROT I ASTROLOGIA W...

  Autor: Matuszewska Beata
  Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
  Rok: 2010
  Strony: 342
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-7377-411-7
  Price: $21.95 50% off $10.97

  Jakie tajemnice skrywają obie te dziedziny i dlaczego warto je połączyć? Tarot i astrologia mają bardzo wiele cech wspólnych. Tarotowe Buławy to astrologiczny żywioł ognia, Kielich - wody, Miecze - powietrza, a Pentakle....