Newsletter

Zapowiedzi - muzykaThere are 4 products.

 • WRACAJ

  WRACAJ

  Nośnik: CD
  Rok: 2020
  Wykonawca: Domagala Pawel
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym.   

 • NOWY LONGPLEJ

  NOWY LONGPLEJ

  Nośnik: CD
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: TooFastTrainRecords
  Wykonawca: Slawomir
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Nowa, długo wyczekiwana płyta Sławomira – króla rock polo! Zawiera singiel „Weselny pyton”. Premiera „Nowego Longpleja” już w październiku 2020 r. Tracklista: 1. Weselny Pyton 2. Weekendowy Korsarz 3. Będę z nią 4. Turecki Pederasta 5. All Inclusive 6. Hugo Bossy 7. Musisz mi dać 8....

 • ZABAWA

  ZABAWA

  Nośnik: CD
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: eMuzyka
  Wykonawca: Zalewski Krzysztof
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  "Zabawa" nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. Bo "Zabawa" jest płytą dorosłą. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień. Który mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Bawi się. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew.

 • GNIEW

  GNIEW

  Nośnik: 2xCD
  Rok: 2020
  Wykonawca: O.S.T.R.
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Na albumie „Gniew”, wyprodukowanym w całości przez siebie po 9 latach przerwy, Ostry po raz kolejny pokaże, że nic go nie obchodzą hiphopowe mody – stawia na autorski rap ze szczerym przekazem, niejednokrotnie odwołując się do brzmień z przeszłości (ale i na nich nie poprzestając).