Newsletter

Komedia (Comedy)There are 135 products.

 • MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3

  MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Piwowarski Kordian
  Rok: 2019
  Price: $22.95 20% off $18.36

  „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel Mogel”.

 • PLANETA SINGLI 3 - DVD

  PLANETA SINGLI 3 - DVD

  Nośnik: DVD - PAL
  Rok: 2019
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Przed wami kompletnie inna planeta! Jeśli coś was powstrzymało przed obejrzeniem poprzednich części, teraz się nie wahajcie! Ta historia zaczyna się tutaj! 

 • PECH TO NIE GRZECH

  PECH TO NIE GRZECH

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Zatorski Ryszard
  Rok: 2019
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, twórcy komediowych hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”. Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i 

 • MILOSC JEST WSZYSTKIM

  MILOSC JEST WSZYSTKIM

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Kwieciński Michał
  Rok: 2019
  Price: $23.95 20% off $19.16

  Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego 

 • PLANETA SINGLI 2

  PLANETA SINGLI 2

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Akina Sam
  Rok: 2019
  Price: $20.95 20% off $16.76

  "Planeta singli 2" to kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów! Komedia romantyczna z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą jako parą, której losy połączyła randkowa aplikacja. 

 • 7 UCZUC

  7 UCZUC

  Nośnik: DVD PAL
  Reżyseria: Koterski Marek
  Rok: 2019
  Price: $26.95 20% off $21.56

   „7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego, twórcy „Nic śmiesznego”, „Dniu świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” i „Baby są jakieś inne”, oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle. Czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było!

 • JULIUSZ

  JULIUSZ

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Pietrzak Alekander
  Rok: 2019
  Price: $23.95 20% off $19.16

  „Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli”! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik, Rafała Rutkowskiego oraz najlepszych polskich stand-uperów: Abelarda Gizę, Kacpra Rucińskiego oraz Rafała 

 • MIS

  MIS

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Bareja Stanisław
  Price: $23.95 20% off $19.16

  Któż z nas choć raz nie przywołał takich kwestii, jak „Dzwonię do ciebie, bo niestety nie mogę z tobą rozmawiać”? Kto nie zanucił słynnego przeboju Jarząbka „Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu”?

 • NARZECZONY NA NIBY

  NARZECZONY NA NIBY

  Nośnik: DVD - PAL
  Rok: 2018
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna któremu oddała serce (Piotr Adamczyk), wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią.

 • KOBIETA SUKCESU

  KOBIETA SUKCESU

  Nośnik: DVD - PAL
  Rok: 2018
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami.

On sale

 • On sale! HI WAY

  Reżyseria: Borusinski Jacek
  Scenariusz: Borusinski Jacek
  Nośnik: DVD, PAL
  Price: $19.95 50% off $9.97

  Dwóch podejrzanych filmowców - reżyser Jaco i operator Pablo - jedzie z Katowic do Warszawy, by nakręcić bliżej nieokreślony materiał. Wbrew wcześniejszym, przypuszczeniom celem podróży okazuje się banalna fucha...