Newsletter

Dramat i Obyczajowy (Drama)There are 220 products.

 • MISTRZ

  Nośnik: DVD
  Rok: 2021
  Wykonawca: Glowacki Piotr
  Price: $24.95 20% off $19.96

  Historia legendarnego pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego, więźnia numer 77, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. 

 • WYSZYNSKI ZEMSTA CZY PRZEBACZENIE

  WYSZYNSKI ZEMSTA CZY PRZEBACZENIE

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2022
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, kapelana oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem „Radwan III”

 • SNIEGU JUZ NIGDY NIE BEDZIE

  SNIEGU JUZ NIGDY NIE BEDZIE

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2021
  Wykonawca: Chyra Andrzej, Figura Katarzyna
  Price: $21.95 20% off $17.56

  Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia (Alec Utgoff), bo tak brzmi jego imię, ma dar. 

 • KORONA KROLOW SEZON 2 ODC 191 217

  KORONA KROLOW SEZON 2 ODC 191 217

  Nośnik: DVD
  Rok: 2020
  Price: $32.95 20% off $26.36

  Korona królów to barwna kostiumowa opowieść o kulisach władzy Kazimierza Wielkiego – najwybitniejszego władcy w dziejach Polski, ostatniego z dynastii Piastów. Walkę o polityczne wpływy, dworskie namiętności i intrygi obserwujemy na tle wydarzeń, które kształtowały średniowieczną historię Polski.

 • KORONA KROLOW SEZON 2 ODC 137-163

  KORONA KROLOW SEZON 2 ODC 137-163

  Nośnik: DVD
  Rok: 2020
  Price: $32.95 20% off $26.36

  Korona królów to barwna kostiumowa opowieść o kulisach władzy Kazimierza Wielkiego- najwybitniejszego władcy w dziejach Polski, ostatniego z dynastii Piastów. Walkę o polityczne wpływy, dworskie namiętności i intrygi obserwujemy na tle wydarzeń, które kształtowały średniowieczną historię Polski.

 • LUDZIE I BOGOWIE

  LUDZIE I BOGOWIE

  Nośnik: DVD PAL
  Reżyseria: Bodo Kox
  Rok: 2021
  Price: $29.95 20% off $23.96

  Ludzie i bogowie”… serial, który trzyma w napięciu od pierwszych minut. Wojenna codzienność w Warszawie podczas niemieckiej okupacji. To tutaj rozgrywają się sceny, jak z filmów akcji, z tą różnicą, że wiele z nich wydarzyło się naprawdę. Rok 1941. W strukturach kontrwywiadu KG ZWZ/AK zostaje wydzielony oddział o kryptonimie „Pazur”.

 • MOWA PTAKOW

  MOWA PTAKOW

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Zulawski Xavery
  Rok: 2021
  Wydawnictwo: Metro film
  Price: $23.95 20% off $19.16

  Bohaterami „Mowy ptaków” są ludzie funkcjonujący na marginesie społeczeństwa - nauczyciel historii, którego poglądy odstają od dominującej narracji, bezrobotny polonista, sprzątaczka, kwiaciarka, kompozytor cierpiący na trąd i licealistka przygotowująca swój pierwszy film. 

 • POGRANICZE W OGNIU

  POGRANICZE W OGNIU

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Konic Andrzej
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: Telewizja Polska SA
  Price: $49.95 20% off $39.96

  Sensacyjna karta historii dwudziestolecia międzywojennego. Naprzeciw siebie – służby wywiadowcze Polski i Niemiec. Intrygująca opowieść o tajnej szpiegowskiej grze, misternych akcjach wrogich wywiadów i legendach ich asów. Serial opowiada historię dwóch przyjaciół - Czarka Adamskiego i Franka Relke.

 • ZELAZNY MOST

  ZELAZNY MOST

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Jordan - Mlodzianowska Monika
  Rok: 2020
  Wykonawca: Topa Bartlomiej, Kijowska Julia, Simlat Lukasz
  Price: $21.95 20% off $17.56

  „Żelazny most” to dramatyczna opowieść o trójce bohaterów uwikłanych w miłosnej relacji. Pracujący na stanowisku sztygara Kacper (Bartłomiej Topa) ma romans z żoną swojego przyjaciela, Oskara (Łukasz Simlat), również górnika. Żeby móc spotykać się z kochanką Magdą (Julia Kijowska), Kacper wysyła Oskara do pracy na odległe i niebezpieczne odcinki...

 • SERCE DO WALKI

  SERCE DO WALKI

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Anuszewski Kacper
  Rok: 2020
  Wykonawca: Wabnic Lukasz, Zarzeczny Pawel, Siudym Marek, Kasprzyk Ewa
  Price: $21.95 20% off $17.56

  Poruszająca historia walki o siebie, rodzinę, najbliższych i miłość. „Serce do walki“ to pełnometrażowy debiut Kacpra Anuszewskiego, który daje siłę i nadzieję, niezależnie od okoliczności. Piotrek jest utalentowanym sportowcem. W pamięci ma jednak traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa. Nie mogąc odnaleźć swojej drogi zaczyna...

On sale

 • KROL ZYCIA

  On sale! KROL ZYCIA

  Nośnik: DVD, PAL
  Reżyseria: Zielinski Jerzy
  Rok: 2016
  Price: $19.95 40% off $11.97

  Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca.