Newsletter

Sensacja (Thrillers, Action)There are 11 products.

 • ERYNIE

  ERYNIE

  Nośnik: DVD x 4
  Rok: 2023
  Wykonawca: Dorocinski Marcin, Delag Pawel
  Price: $35.95 20% off $28.76

  Serial kryminalny, którego akcja dzieje się przed wojną i po niej we Lwowie i Wrocławiu, oparty na opowiadaniach Marka Krajewskiego. Głównym bohaterem jest komisarz Edward Popielski 

 • FURIOZA

  FURIOZA

  Reżyseria: Olencki Cyprian
  Rok: 2021
  Wykonawca: Ksiazkiewicxz Weronika, Chabior Janusz, Damiecki Mateusz
  Price: $21.95 20% off $17.56

  „Furioza” jest znakomitym przykładem, jakie kino od lat powinien robić Vega, bo Vegą - tym najlepszym i znanym z pierwszego „Pitbulla” - ten film trochę pachnie; nie jest jednak „Furioza” tak nieczytelna, nieposkładana i chaotyczna jak filmy Vegi. Patryk Vega jest z filmu na film coraz bardziej pretensjonalny, „Furioza” zaś jest autentyczna…

 • SMALL WORLD

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2022
  Price: $22.95 15% off $19.51

  W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Je matka, wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. 

 • CZARNY MERCEDES

  CZARNY MERCEDES

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Majewski Janusz
  Rok: 2020
  Wykonawca: Zmijewski,Zielinski,Debska,Linda,Stenka
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Trzymający w napięciu kryminał Janusza Majewskiego („C.K. Dezerterzy”, „Zaklęte rewiry” „Excentrcy, czyli po słonecznej stronie ulicy”) z obsadą pełną gwiazd!

 • KURIER

  KURIER

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Pasikowski Władysław
  Rok: 2019
  Price: $22.95 20% off $18.36

  „Kurier” to film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies”. To sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy ̶ Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

 • PRAWDZIWA HISTORIA

  PRAWDZIWA HISTORIA

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Polański Roman
  Rok: 2018
  Price: $21.95 20% off $17.56

  Znakomity duet kobiecy – Emmanuelle Seigner („Frantic”, „Wenus w futrze”) i Eva Green („Casino Royale”, „Królestwo niebieskie”) – w thrillerze psychologicznym mistrza Romana Polańskiego („Pianista”, „Rzeź”).

 • BELFER - SEZON 2

  BELFER - SEZON 2

  Nośnik: 2 X DVD - PAL
  Reżyseria: Łukaszewicz Krzysztof, Bochniak Maciej
  Rok: 2018
  Price: $32.95 20% off $26.36

  Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na 

 • BOTOKS

  BOTOKS

  Nośnik: DVD - PAL
  Rok: 2018
  Price: $21.95 20% off $17.56

  Twórca najbardziej kasowych hitów kinowych ostatnich lat, Patryk Vega, przedstawia bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. "Botoks" to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek i pielęgniarek w Polsce. Film, w którym żadna scena nie jest wymyślona!

 • BELFER

  BELFER

  Nośnik: 3 X DVD - PAL
  Reżyseria: Palkowski Łukasz
  Rok: 2017
  Price: $32.95 20% off $26.36

  Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zalewski. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. 

 • JACK STRONG

  JACK STRONG

  Nośnik: DVD,PAL
  Reżyseria: Pasikowski Wladyslaw
  Rok: 2013
  Scenariusz: Pasikowski Wladyslaw
  Price: $21.95 30% off $15.36

  Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

Video of the Day

Bestsellers

KURIER$18.36
ZOLZA $17.56

Comming soon

PayPal