Newsletter

Zapowiedzi - filmyThere are 4 products.

 • ZMIJOWISKO

  ZMIJOWISKO

  Nośnik: DVD
  Producent: Canal+
  Reżyseria: Palkowski Lukasz
  Rok: 2020
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  „Żmijowisko” opowiada o grupie przyjaciół, którzy raz w roku wspólnie spędzają urlop wraz z całymi rodzinami. Trafiają do agroturystyki położonej w niewielkiej wsi Żmijowisko. Wszyscy chcą odreagować stres szybkiego wielkomiejskiego życia. Jest alkohol, są narkotyki, a także skrywane od lat urazy, dawne uczucia, wzajemne pretensje, namiętności i...

 • OFICER I SZPIEG

  OFICER I SZPIEG

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Polanski Roman
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: Gutek Film
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Owacje na stojąco, świetne recenzje i najwyższe oceny dla filmu Romana Polańskiego od czasów „Pianisty”. Epicki thriller „Oficer i szpieg” na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa to jedno ze szczytowych osiągnięć w karierze polskiego reżysera, wyróżnione Wielką Nagrodą Jury na festiwalu w Wenecji.

 • POGRANICZE W OGNIU

  POGRANICZE W OGNIU

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Konic Andrzej
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: Telewizja Polska SA
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Sensacyjna karta historii dwudziestolecia międzywojennego. Naprzeciw siebie – służby wywiadowcze Polski i Niemiec. Intrygująca opowieść o tajnej szpiegowskiej grze, misternych akcjach wrogich wywiadów i legendach ich asów. Serial opowiada historię dwóch przyjaciół - Czarka Adamskiego i Franka Relke.

 • Ciemno, prawie noc

  Ciemno, prawie noc

  Nośnik: DVD
  Producent: Kino Świat
  Reżyseria: Borys Lankosz
  Rok: 2019
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce rozwikłać zagadkę.

Music of the Day

Bestsellers

PayPal