Newsletter

Filmy ~ VideosThere are 384 products.

 • EPOKA LODOWCOWA 2 ODWILZ

  EPOKA LODOWCOWA 2 ODWILZ

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2020
  Price: $21.95 20% off $17.56

  Temperatura rośnie i epoka lodowcowa ma się ku końcowi. Maniek, Sid, Diego i Scrat starają się uciec z doliny zanim zaleje ją powódź. Komiczni bohaterowie ruszają w podróż, pakując się co chwila w nowe kłopoty. W drodze poznają Elę ostatnią mamucicę na Ziemi, której udaje się stopić i zdobyć serce Mańka. Czas trwania: 87 min.

 • BING URODZINY I INNE PRZYYGODY

  BING URODZINY I INNE PRZYYGODY

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2021
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Bestsellerowa seria dla najmłodszych, nagrodzona Emmy Kids Awards. Poznaj Binga, 3-letniego ciekawego świata króliczka. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w tym wieku. Bing i jego przyjaciele: Flop, Sula, Pando, Koko i Charlie zapraszają do zabawy! Czas trwania: 156 min.

 • GANG ZWIERZAKOW

  GANG ZWIERZAKOW

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2020
  Price: $15.95 20% off $12.76

  Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, które muszą wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych. Czas zerwać się ze smyczy! Czas trwania: 88 min.

 • EPOKA LODOWCOWA 3 ERA DINOZAUROW

  EPOKA LODOWCOWA 3 ERA DINOZAUROW

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2021
  Price: $21.95 20% off $17.56

  Kontynuacja przebojowych przygód przyjaciół Mańka, Eli, Sida, Diego i wiewióra Scrata. Mamuty zostają rodzicami, Diego staje się leniwym tygrysem, a wiewiór odnajduje partnerkę tak samo kochającą orzeszki jak on. Z pozoru wszystko się układa… Niestety Sid znajduje trzy jaja i postanawia je adoptować. Czas trwania: 93 min.

 • EPOKA LODOWCOWA 4

  EPOKA LODOWCOWA 4

  Nośnik: DVD
  Rok: 2020
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Szaleńczy pościg Scrata za upragnionym żołędziem od zarania dziejów powoduje poważne konsekwencje, na skutek których Ziemia ulega kolejnym przeobrażeniom. Tym razem wywołuje kontynentalny kataklizm, rzucając Mańka, Diego i Sida w wir największej przygody, podczas której Sid łączy się ze swoją dawno nie widzianą zrzędliwą babcią . Czas trwania: 84 min....

 • EPOKA LODOWCOWA

  EPOKA LODOWCOWA

  Nośnik: DVD PAL
  Rok: 2002
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Niedobrana trójka zmuszona jest wyruszyć w drogę, by zwrócić zagubione ludzkie dziecko jego prawdziwej rodzinie. Mamut i leniwiec nie przypuszczają nawet, że tygrys prowadzi ich w pułapkę, w której mogą stracić życie... Na domiar złego świat staje w obliczu katastrofy, gdy mała, bezradna wiewiórka o imieniu Scrat próbuje zagrzebać w lodzie z trudem...

 • POTOP

  POTOP

  Nośnik: DVD
  Rok: 2021
  Wykonawca: Olbrychski Daniel
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Zachwycająca niebywałym rozmachem adaptacja powieści Henryka Sienkiewicza. Główny bohater, chorąży orszański Andrzej Kmicic, walczy o serce pięknej Oleńki Billewiczówny, stając się przy tym wzorem męstwa i odwagi. Film Jerzego Hoffmana, od początku pomyślany jako wielka epopeja narodowa, potwierdził talent reżysera w realizacji superprodukcji.

 • PAN WOLODYJOWSKI

  PAN WOLODYJOWSKI

  Nośnik: DVD
  Rok: 2021
  Wykonawca: Lomnicki Tadeusz
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Ekranizacja ostatniej części Trylogii Henryka Sienkiewicza. Przygody pułkownika Michała Wołodyjowskiego – małego rycerza – i jego miłość do pięknej Basi ukazane na tle wojny polsko-tureckiej do dziś cieszą się wielką popularnością. Realizacja filmu budziła ogromne zainteresowanie prasy filmowej, a gotową superprodukcję obejrzały miliony widzów....

 • KROL

  KROL

  Nośnik: DVD PAL
  Reżyseria: Matuszynski Jan
  Rok: 2021
  Price: $49.95 20% off $39.96

  „Król” to osadzona w Warszawie w 1937 roku gangsterska opowieść o przemocy, żądzy władzy i dążeniu do jej utrzymania za wszelką cenę. Historia wzlotów i upadków mafii, która wzbudzała strach i posłuch w stolicy przed wybuchem II wojny światowej. Główny bohater, żydowski gangster-bokser Jakub Szapiro, zostaje wciągnięty w polityczny spisek. Czas...

 • PSZCZOLKA MAJA FILM KINOWY

  PSZCZOLKA MAJA FILM KINOWY

  ISBN: 9788379895649
  Nośnik: DVD PAL
  Reżyseria: Stadermann Alexs
  Rok: 2014
  Price: $23.95 20% off $19.16

  Uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie nowej odsłonie wreszcie na wielkim ekranie! Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji.

On sale

 • ZJEDNOCZONE STANY MILOSC

  On sale! ZJEDNOCZONE STANY MILOSC

  Nośnik: DVD-PAL
  Reżyseria: Wasilewski Tomasz
  Rok: 2016
  Price: $20.95 25% off $15.71

  Jest początek 1990 roku. Mimo że nastała już wolność, cały czas czuć ducha poprzedniej epoki. Cztery pozornie szczęśliwe kobiety w różnym wieku łączy nieodparte pragnienie zmiany swojego życia. Nowy świat w transformacji budzi w nich lęki, ale też wyzwala tłumione pragnienia.