Newsletter

Filmy ~ VideosThere are 364 products.

 • SUPERNOVA

  Nośnik: DVD
  Producent: Forum Film Poland
  Reżyseria: Kruhlik Bartosz
  Rok: 2020
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Film Bartosza Kruhlika, nagrodzonego na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Złotymi Lwami za najlepszy debiut reżyserski. Film uzyskał cztery nominacje do Orłów, m.in. w kategorii „najlepszy film”.

 • ECHO SERCA

  ECHO SERCA SEZON 1

  Nośnik: DVD
  Producent: Telewizja Polska
  Reżyseria: Zurawski Artur
  Rok: 2020
  Price: $23.95 20% off $19.16

  Po kilku latach spędzonych w Londynie główna bohaterka serialu, Magdalena Borska, powraca do Warszawy. Obejmuje posadę w Szpitalu Północnym na stanowisku psychologa. Niełatwo jest jej się odnaleźć w nowym środowisku, zwłaszcza że trudna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć, a współpracownicy traktują ją bardzo nieufnie.

 • CORKA BOGA

  CORKA BOGA

  Nośnik: DVD
  Producent: Kino Swiat
  Reżyseria: Szumowska Malgorzata
  Rok: 2020
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Wyprodukowany przez twórców oscarowego hitu „Whiplash”, film Małgorzaty Szumowskiej – „Córka boga” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny o wychowanej w sekcie dziewczynie, która zaczyna podważać nauki duchowego guru. Mroczna opowieść o przebudzeniu, buncie i sile kobiecej solidarności.

 • STULECIE WINNYCH

  STULECIE WINNYCH

  Nośnik: DVD
  Producent: Telewizja Polska SA
  Reżyseria: Piotr Trzaskalski
  Rok: 2020
  Price: $23.95 20% off $19.16

  erial opowiada o losach rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wplecionych w najważniejsze wydarzenia XX wieku. Akcja rozpoczyna się z chwilą wybuchu I. wojny światowej, a kończy po stu latach – w czasach współczesnych.

 • POGRANICZE W OGNIU

  POGRANICZE W OGNIU

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Konic Andrzej
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: Telewizja Polska SA
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Sensacyjna karta historii dwudziestolecia międzywojennego. Naprzeciw siebie – służby wywiadowcze Polski i Niemiec. Intrygująca opowieść o tajnej szpiegowskiej grze, misternych akcjach wrogich wywiadów i legendach ich asów. Serial opowiada historię dwóch przyjaciół - Czarka Adamskiego i Franka Relke.

 • JAK ZOSTALEM GANGSTEREM

  JAK ZOSTALEM GANGSTEREM

  Nośnik: DVD
  Producent: Agora SA
  Reżyseria: Kawulski Maciej
  Rok: 2020
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. 

 • (NIE)ZNAJOMI

  (NIE)ZNAJOMI

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Sliwa Tadeusz
  Rok: 2020
  Wykonawca: Kot Tomasz, Smutniak Kasia, Ostaszewska Maja, Zurawski Michal
  Price: $22.95 20% off $18.36

  „(nie)znajomi" to komedia, komediodramat i film obyczajowy w jednym. To historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kameralnej kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb...

 • ZELAZNY MOST

  ZELAZNY MOST

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Jordan - Mlodzianowska Monika
  Rok: 2020
  Wykonawca: Topa Bartlomiej, Kijowska Julia, Simlat Lukasz
  Price: $21.95 20% off $17.56

  „Żelazny most” to dramatyczna opowieść o trójce bohaterów uwikłanych w miłosnej relacji. Pracujący na stanowisku sztygara Kacper (Bartłomiej Topa) ma romans z żoną swojego przyjaciela, Oskara (Łukasz Simlat), również górnika. Żeby móc spotykać się z kochanką Magdą (Julia Kijowska), Kacper wysyła Oskara do pracy na odległe i niebezpieczne odcinki...

 • BAD BOY

  BAD BOY

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Vega Patryk
  Rok: 2020
  Wykonawca: Krolikowski Antoni, Stuhr Maciej, Grabowski Andrzej
  Price: $20.95 20% off $16.76

  Twórca hitów „Pitbull”, „Botoks” i „Kobiety Mafii”, Patryk Vega, odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. Dwaj bracia. Dwa światy. Jedna kobieta. Jeden zwycięzca. Ta gra toczy się o wszystko.  ...

 • FUTRO Z MISIA

  FUTRO Z MISIA

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Milowicz Michal, Anuszewski Kacper
  Rok: 2020
  Wykonawca: Lubaszenko Olaf, Pazura Cezary, Milowicz Michal, Zbrojewicz Miroslaw
  Price: $21.95 20% off $17.56

  Ekipa kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”: Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Plejada gwiazd w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym.

On sale

 • LETNIE PRZESILENIE

  On sale! LETNIE PRZESILENIE

  Nośnik: DVD - PAL
  Reżyseria: Rogalski Michal
  Rok: 2016
  Price: $21.95 40% off $13.17

  Wyreżyserowany przez Michała Rogalskiego („Ostatnia akcja”, „Czas honoru”), film producentów „Wszystko, co kocham” – polskiego kandydata do Oscara w 2011 roku. Wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych w Polsce i zagranicą, entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność i krytyków.