Newsletter

ZUPA DOBRA NA WSZYSTKO

Autor: Naklicka-Kleser Jolanta
ISBN: 978-83-8188-007-7
Numer: miekka
Rok: 2020
Strony: 224
Wydawnictwo: Rebis
Price: $28.95  15% off $24.61
add to cart

Poznaj zupy dobre na każdą okazję.

Polacy są prawdziwymi wielbicielami zup. Jemy ich najwięcej na świecie – każdy Polak średnio spożywa ponad 100 litrów zup rocznie! Dla wielu osób zupa jest podstawą obiadu. Niejedna babcia i mama twierdzą, że rosół ma wręcz magiczne właściwości lecznicze, a chłodnik to najlepszy obiad na upalne dni. 

W książce "Zupa dobra na wszystko" Jolanta Naklicka-Kleser, znana z kuchni programu "Pytania na śniadanie", podaje 100 autorskich przepisów. Znajdziesz tu zupy rozgrzewające i regenerujące, doskonałe na upały, ale też na chłodne jesienne popołudnia. Nie zabraknie przepisów na zupy, które poprawią... nastrój, a także wykwintnych zup idealnych na przyjęcia.

"Jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować kuchni Joli, to nawet nie wiesz, ile tracisz! Ta książka pełna jest przepisów sporządzonych od serca, które zadowolą nawet największego łasucha. To doskonała mieszanka kulinarnych propozycji zarówno dla fanów unowocześnionej klasyki, jak i dla tych z Was, którzy w jedzeniu nieustannie szukają nowych smaków".
Tamara Gonzalez PereaSimilar products

 • ZDROWE PRZETWORY

  Autor: Naklicka-Kleser Jolanta
  ISSN: 978-83-8132-043-6
  Oprawa: Miekka
  Rok: 2018
  Strony: 224
  Wydawnictwo: Zwierciadlo
  Price: $20.95 15% off $17.81

  Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok. "Zdrowe przetwory" to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne, ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne, w nowej, zdrowej