Newsletter

On sale! KUCHNIA PALIKOTA. SPOSOB NA SUKCES

Autor: Palikot Janusz
ISBN: 978-83-9363-710-2
Oprawa: Miekka
Rok: 2012
Strony: 156
Wydawnictwo: KikiMora
Price: $28.95  40% off $17.37
add to cart
Kilkanaście dań, każde nowe, każde zaskakujące, każde pobudzające wyobraźnię i przyjęte szczerym aplauzem - jak wygrane gemy wybitnego tenisisty. Dania są tak przygotowane, aby widz tego unikalnego widowiska ani na chwilę nie odczuł przesytu i miał apetyt na więcej. A ich ilość wydaje się nigdy nie kończyć. Rozkosz jakości, wielości i różnorodności. Przyrządzone własnoręcznie, z miłością i wielką frajdą.

Kuchnia włoska? Polska? Francuska? Nie. To kuchnia Palikota, w której on sam oddaje cząstkę siebie. A do tego dochodzi wielka pasja. Nie do samego gotowania, ale dzielenia się tą radością z innymi. To kuchnia filozoficzna, bo rozkoszując się nią, chce się i cmokać, i gadać, i słuchać. A mówić Palikot potrafi tak samo smacznie, jak gotuje.
Jem już niemal pół wieku, smakowałem niemal wszystkiego i na wszystkich kontynentach, a jednak nigdy nie zapomnę tej lubelskiej kolacji. I tych win. I tych wszystkich historii, jakie towarzyszyły wszystkim potrawom oraz winom.

"Janusz Palikot kocha dobry teatr - jako kucharz dba o dramaturgię, niczym wytrawny reżyser czy aktor!"
Jacek Poniedziałek

Similar products

 • KULISY PLATFORMY

  Autor: Palikot Janusz
  Wydawnictwo: Czerwone i Czarne
  Rok: 2011
  Strony: 224
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-7700-026-7
  Price: $20.95 15% off $17.81

  Z Januszem Palikotem rozmawia Anna Wojciechowska "Kulisy Platformy" To opowieść słynnego polityka o Platformie Obywatelskiej. Palikot spędził w tej partii sześć lat, poznał jej liderów, jej prawdziwe cele i....