Newsletter

KOCHANKI I PRZYJACIOLKI HITLERA

Autor: Sayer Ian, Botting Douglas
ISBN: 978-83-241-7086-9
Oprawa: miękka
Rok: 2019
Strony: 367
Wydawnictwo: Amber
Price: $24.95  15% off $21.21
add to cart

"Moją miłością są Niemcy. Ożeniłem się ze wszystkimi niemieckimi kobietami."
Adolf Hitler

Kobiety Hitlera… Jedna odebrała sobie życie, druga po nieudanej próbie samobójczej do śmierci pozostała w szpitalu. Inna wiele lat po wojnie z rozrzewnieniem wspominała, jak ziściła się jej miłość w ramionach ukochanego Führera. Na liście zauroczonych były tancerki, śpiewaczki, gwiazdy filmowe – także Pola Negri. Przez lata walczyła z nimi Eva Braun, by wreszcie zdobyć Wodza dla siebie i ze stojącej w cieniu kochanki przeistoczyć się w "Pierwszą Damę" i zostać z nim do końca.

Na podstawie relacji świadków, raportów z przesłuchań, osobistych wyznań i prywatnych dokumentów – listów, wspomnień, pamiętników – Ian Sayer i Douglas Botting odtwarzają nieznaną prawdę o życiu uczuciowym i erotycznym Adolfa Hitlera, i prawdziwe historie kobiet, z którymi łączyły go intymne związki. Wódz Trzeciej Rzeszy nie dopuszczał, by tajemnice jego alkowy ujrzały światło dzienne – każdy, kto je poznał, był likwidowany lub musiał ratować się ucieczką. Teraz wreszcie zostały ujawnione!Similar products

 • KOBIETY HITLERA ZYCIE INTYMNE...

  Autor: Sayer Ian, Botting Douglas
  ISBN: 978-83-241-4352-8
  Oprawa: Miekka
  Rok: 2012
  Strony: 416
  Wydawnictwo: Amber
  Price: $20.95 15% off $17.81

  Kobiety Hitlera. Jedna odebrała sobie życie, druga po nieudanej próbie samobójczej do śmierci pozostała w szpitalu. Inna wiele lat po wojnie z rozrzewnieniem wspominała, jak ziściła się jej miłość w ramionach ukochanego Führera.