Newsletter

On sale! SEJF

Autor: Sekielski Tomasz
ISBN: 9788375109443
Oprawa: miekka
Rok: 2012
Strony: 340
Wydawnictwo: Rebis
Price: $22.95  15% off $19.51
add to cart

Złoto Saddama i kulisy polskiej polityki... "Sejf" to elektryzujący debiut powieściowy znanego dziennikarza. Sielską atmosferę w wiosce na Podlasiu przerywa szokujące odkrycie. Ze stawu koło cerkwi policja wyławia zmasakrowane, trudne do zidentyfikowania zwłoki. Morderstwo wygląda na porachunki mafijne. Szybko się jednak okazuje, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. To dopiero początek serii zabójstw i dziwnych wydarzeń, w które zaplątani są ludzie z samych szczytów władzy. Toczy się gra, w której każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, jakie się wydaje. A stawką okaże się bezpieczeństwo państwa. Czy dziennikarz z problemami i policjant przed emeryturą, którzy wszczynają własne śledztwo, mają w tej rozgrywce jakieś szanse?

Tomasz Sekielski (ur. 1974) to reporter, dziennikarz śledczy, dokumentalista, sprawozdawca parlamentarny. Współtworzył wiele popularnych programów telewizyjnych nadawanych w TVN i TVN24, m.in. "Fakty", "Prześwietlenie", "Teraz My!", "Czarno na Białym". Laureat najważniejszych nagród dziennikarskich i telewizyjnych. Jest autorem filmów dokumentalnych "Władcy marionetek" oraz "8:38". Powieścią "Sejf" debiutuje jako autor książek sensacyjnych.

Similar products

 • SEJF 3. GNIAZDO KRUKA

  Autor: Sekielski Tomasz
  ISBN: 978-83-7818-578-9
  Oprawa: miekka
  Rok: 2014
  Strony: 328
  Wydawnictwo: Rebis
  Price: $9.95 50% off $4.97

  Wciągająca fabuła, dynamiczna akcja, zaskakujące zakończenie. Są tu szpiedzy, hakerzy, płatni zabójcy, politycy i służby specjalne. Jest seks, walka o władzę i wielkie pieniądze. Gniazdo Kruka to kontynuacja bestsellerowych powieści Tomasza Sekielskiego Sejf iObraz kontrolny....