Newsletter

BEATA KOZIDRAK 4B

Nośnik: CD
Rok: 2023
Wykonawca: Kozidrak Beata
Price: $26.95  20% off $21.56
add to cart

4B” (For B.) jest płytą stworzoną od Beaty dla… Beaty. To pierwszy projekt artystki w którym robi coś zupełnie bezkompromisowo, dla samej siebie - wbrew przyjętym konwenansom i tym, co mówią inni.

Artystka we współpracy z Mariuszem Obijalskim oraz Arkiem Koperą (producentami odpowiedzialnymi za utwory Sanah, Fisz Emade Tworzywo czy Natalii Szroeder) stworzyła album niezwykle eklektyczny – synthowe brzmienia lat 80. mieszają się z muzyką latino oraz klasycznymi, pełnymi emocji balladami.

"To najbardziej osobista płyta w mojej karierze. Opowiada o bólu, o trudnych sytuacjach i o tym jak człowiek potrzebuje wówczas drugiego człowieka i jego bliskości.

Im jestem starsza, tym bardziej doceniam to, co dało mi życie, jak dużo mam. Upływający czas nauczył mnie tego, aby otaczać się ludźmi, którzy mają pozytywną energię.

Gdy tworzyłam tę płytę, pisałam ją bez zastanawiania się czy idę pod prąd, czy nie odsłaniam za dużo, czy aby na pewno każda piosenka wpisuje się w obecne muzyczne trendy.

Teraz, gdy oddaję ją w Wasze ręce, czuję, że w tych tekstach, melodiach i mieniącej się kuli dyskotekowej, która zdobi to wydawnictwo, znajdziecie swoje własne odbicie. Swoje historie, emocje i przeżycia." – opowiada Beata.Similar products

 • B3 EDYCJA SPECJALNA

  Nośnik: 2 CD
  Rok: 2016
  Wykonawca: Kozidrak Beata
  Price: $28.95 20% off $23.16

  Beata Kozidrak to niekwestionowana diva polskiej sceny muzycznej. Pierwszy singiel – „Bingo” miał premierę na początku roku 2016. Piosenka szybko zyskała ogromną popularność, co najlepiej słychać w trakcie koncertów, w czasie których publika śpiewa razem z Beatą. Drugim singlem zapowiadającym 

 • B3 BEATA KOZIDRAK

  Nośnik: plyta analogowa
  Rok: 2022
  Wykonawca: Kozidrak Beata
  Price: $26.95 20% off $21.56

  Beata Kozidrak mogłaby odcinać kupony od sławy, albo nagrywać przeboje według sprawdzonej receptury. Ale kolejny raz postanowiła zaskoczyć słuchaczy!