Newsletter

OBLEZENIE

Autor: Jones Geraint
ISBN: 978-83-8062-328-6
Oprawa: Miekka
Rok: 2019
Strony: 440
Wydawnictwo: Rebis
Price: $22.95  15% off $19.51
add to cart

Drugi – po "Krwawym lesie" – tom przygód legionisty Feliksa Corvusa

Za Rzym, za towarzyszy broni!

Po katastrofalnej klęsce Warusa w Lesie Teutoburskim niedobitki legionistów trafiają do niewoli, a Arminiusz w triumfalnym pochodzie zajmuje kolejne rzymskie forty niemal bez walki. Z wyjątkiem jednego. Fortu Aliso broni garstka gotowych na wszystko żołnierzy. Feliksowi i kilku jego towarzyszom udaje się wyrwać z niewoli i dołączyć do zdeterminowanych obrońców. Rozpoczyna się oblężenie.

Realistyczne opisy brutalnych walk, rozpacz i determinacja, krew i pot, wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni – ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje, że prawa wojny i los szeregowego żołnierza – bez względu na epokę – są uniwersalne. Dla czytelników o mocnych nerwach.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.



Similar products

  • KRWAWY LAS

    Autor: Jones Geraint
    ISBN: 978-83-8062-327-9
    Oprawa: miekka
    Rok: 2019
    Strony: 408
    Wydawnictwo: Rebis
    Price: $22.95 15% off $19.51

     Za Rzym, za towarzyszy broni. Powieść łącząca emocje "Gladiatora" Ridleya Scotta z autentyzmem "Plutonu" Olivera Stone’a Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena