Newsletter

IZRAEL

Autor: Bzowski Krzysztof
ISBN: 978-83-283-5624-5
Oprawa: miekka
Rok: 2019
Strony: 232
Wydawnictwo: Bezdroza
Price: $28.95  15% off $24.61
add to cart

Izrael to jedno z najmłodszych państw świata, a jednocześnie kraina sięgająca dziejami czasów biblijnych. Tygiel kulturowy, bastion tradycji i na wskroś nowoczesne państwo, będące gospodarczym "tygrysem" Bliskiego Wschodu. Kolebka chrześcijaństwa i judaizmu, a zarazem kraj, w którym znajduje się jedno z najświętszych miejsc islamu. Kraina setek prastarych zabytków, złotych plaż i egzotycznej przyrody.

 • święte miejsca trzech religii
 • prastare zabytki
 • rajskie plaże
 • pustynie i gaje daktylowców
 • egzotyczna kuchnia

Travelbook to twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.
Similar products

 • Wyprzedaż! BLISKI WSCHOD. JORDANIA,...

  Autor: Bzowski Krzysztof
  Wydawnictwo: Pascal
  Rok: 2008
  Strony: 384
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-7513-146-8
  Price: $41.95 40% off $25.17

  Stare miasta z zaułkami kojarzącymi się z Baśniami z tysiąca i jednej nocy, takie jak Damaszek czy Aleppo, nowoczesne metropolie: Bejrut i Amman, fantastyczne pustynne krajobrazy ze sławnym Wadi Ramm...