Newsletter

KRUCHOSC PORCELANY

Autor: Sawicka Monika
Wydawnictwo: Magia Slow
Rok: 2006
Strony: 157
Oprawa: miekka
ISBN: 83-923909-0-3
Price: $9.95  50% off $4.97
add to cart

"Nie jestem Bridget Jones. Nie jestem nawet polską Bridget Jones. I choć nie jestem samotna, nadal mogą zeżreć mnie, nie psy, lecz koty. Poza umiarkowaną sympatią do Martini, nieumiarkowaną odwieczną walką z celulitem i nadwagą oraz moją wypaczoną psychiką, nic więcej mnie nie łączy z roztargnioną, gapowatą i zakręconą jak słoik na zimę Brytyjką." - fragment

Similar products

  • KOLEJNOSC UCZUC.

    Autor: Sawicka Monika
    Wydawnictwo: Magia Slow
    Rok: 2010
    Strony: 160
    Oprawa: miekka
    ISBN: 978-83-923909-5-4
    Price: $9.95 50% off $4.97

    "Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie....

  • DOBRZE ZE JESTES

    Autor: Sawicka Monika
    ISBN: 978-83-7674-472-8
    Oprawa: Miekka
    Rok: 2015
    Strony: 238
    Wydawnictwo: Replika
    Price: $18.95 15% off $16.11

    Książki Moniki Sawickiej są jak spotkania z dobrą przyjaciółką, która wysłucha, pocieszy, przyniesie otuchę i pomoże ponieść największe nawet ciężary. Tak trudno jest zamknąć drzwi nawet gdy już trzyma się rękę na klamce. Bo nie po to ludzie żyli ze sobą 

  • MIMO WSZYSTKO

    Autor: Sawicka Monika
    ISBN: 9788376744919
    Oprawa: miekka
    Rok: 2015
    Strony: 216
    Wydawnictwo: Replika
    Price: $17.95 25% off $13.46

    Książki Moniki Sawickiej są jak spotkania z dobrą przyjaciółką, która wysłucha, pocieszy, przyniesie otuchę  i pomoże ponieść największe nawet ciężary. Miłość potrafi głęboko zranić i zniknąć na zawsze. Jak żyć w świecie bez miłości? Schować się przed ludźmi? Przestać jeść i pić? Nie dbać o siebie? W kim szukać oparcia, gdy miłość...

Recommend

On sale

Bestsellers

PayPal