Newsletter

PIES NA TELEWIZJE

Autor: Raczek Tomasz
Wydawnictwo: WAB
Rok: 1999
Strony: 255
Oprawa: miekka
ISBN: 83-87021-88-1
Price: $9.95  50% off $4.97
add to cart

Tak jak dla większości ludzi mojego pokolenia telewizja okazała się dla mnie najważniejszym medium. Pokochałem ją już jako dziecko a potem - z latami - czułem się coraz bardziej z nią związany: jako widz, jako jej pracownik, jako ktoś, kto lepiej czuje się w towarzystwie kamery niż nieznajomego człowieka.
Ta książka jest rezultatem owej wieloletniej pasji. Nie próbowałem na siłę systematyzować swoich wrażeń, bo telewizja poddaje sie takim zabiegom niechętnie. Chciałem jednak oddać całą jej barwnośc i różnorodność.
Opisałem też ludzi, którzy - oglądani w telewizji - zrobili na mnie największe wrażenie.
Znaleźli się wśród nich:
Phil Donahue, Irena Dziedzic, Benny Hill, Jean-Michel Jarre, Bogusław Kaczyński, Zygmunt Kałużyński, Kayah, Larry King, Jay Leno, David Letterman, Olga Lipińska, Madonna, Wojciech Mann, Krzysztof Materna, Freddie Mercury, Leslie Mitchell, Jerzy Owsiak, Sex Pistols, Sally Jessy Raphael, Alicja Resich-Modlińska, Mariusz Szczygieł, Nina Terentiew, Grażyna Torbicka, Ted Turner, Siostra Wendy, Maria Wiernikowska, Oprah Winfery, Andrzej Woyciechowski, Edyta Wojtczak.

Similar products

  • PERLA Z LAMUSEM

    Autor: Raczek Tomasz
    ISBN: 9788363841546
    Oprawa: twarda
    Rok: 2023
    Strony: 368
    Wydawnictwo: Latarnik
    Price: $29.95 15% off $25.46

    Pierwsze „Perły z lamusa” zostały wyemitowane w 1989 roku. Dla mnie oraz dla moich licealnych koleżanek i kolegów stały się wydarzeniem. Tomasz Raczek i Zygmunt Kałużyński udowodnili nam, że dawne filmy