Newsletter

POZIOMKI 2017/2018 - GDZIE NAJLEPIEJ ZJESC I WYSPAC SIE W POLSCE?

Autor: Gessler Magda
ISBN: 978-83-8117-188-5
Oprawa: Miekka
Rok: 2017
Strony: 240
Wydawnictwo: Edipresse
Price: $9.95  50% off $4.97
add to cart

Kochani, oddaję w Wasze ręce po raz kolejny mój Przewodnik Poziomki, który mam nadzieję stanie się dla Was drogowskazem po najsmaczniejszych restauracjach i najmilszych hotelach w Polsce. Są to miejsca, które miałam okazję odwiedzić i posmakować tamtejszej kuchni. One skradły moje serce, albo widząc starania i wielką pasję właścicieli, chcę dać niektórym kredyt zaufania.

Podróżując po Polsce, widzę przede wszystkim ludzi. Uśmiechniętych, życzliwych, dla których prowadzony przez nich hotel, pensjonat czy restauracja jest jak drugi dom. I takie miejsca Wam polecam. Serdeczne, ciepłe. W których smak szarlotki przypomni Wam tę którą piekła Wasza mama, zapach świeżo wykrochmalonej pościeli ukołysze Was do błogiego snu a odgłosy natury ukoją Waszą duszę.

Cieszy mnie, że odkryłam takie miejsca na swojej kuchennej trasie… i mogę dziś Wam je przedstawić. Mój wybór jest bardzo szeroki. Chcę abyście mieli możliwość skosztować regionalnych rarytasów z prawdziwie agroturystycznych pensjonatów, poprzez restauracje i hotele usytuowane w przepięknych miejscach z sezonową kartą, skończywszy na luksusowych lokalach w których poczujecie się wybitnie elegancko.

Poziomka to dla mnie symbol. Znak jakości. Synonim najlepszego smaku, polskiej natury, zapachu łąki, śpiewu słowika o poranku, czy wieczornego koncertu świerszczy które słyszałam jako mała dziewczynka…w końcu to głos mojej babci, która piekła i gotowała najlepiej na świecie…

Bo Polska jest piękna, a jej smaki prawdziwie  wyjątkowe i to chcę Wam pokazać w tym Przewodniku. Moja Polska…którą ubóstwiam najbardziej na świecie to skarbnica miejsc, do których droga choć czasem może długa, czasem kręta ale warta aby w nią wyruszyć.



Similar products

  • WIELKANOC ZE SMAKIEM + DVD

    Autor: Gessler Magda
    ISBN: 978-83-8117-547-0
    Nośnik: DVD - PAL
    Oprawa: Twarda
    Rok: 2018
    Wydawnictwo: Edipresse
    Price: $18.95 15% off $16.11

    Magda Gessler to niekwestionowany autorytet polskiej gastronomi, restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka oraz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, jurorka polskiej edycji programu Master Chef emitowanego w TVN, pisarka i felietonistka.

  • POZIOMKI 2018/2019

    Autor: Gessler Magda
    ISBN: 978-83-8117-627-9
    Oprawa: Twarda
    Rok: 2018
    Strony: 240
    Wydawnictwo: Edipresse
    Price: $20.95 15% off $17.81

    Magda Gessler, najsłynniejsza polska restauratorka i kreatorka gustu i smaku, po raz piąty nagradza najlepszych restauratorów i hotelarzy w Polsce Poziomkami. Kto w tym roku zyskał, kto stracił, a dla kogo zabrakło miejsca w zestawieniu gwiazdy "Kuchennych rewolucji"?