Newsletter

WWW.MALPA2.PL

Autor: Janda Krystyna
ISBN: 83-7414-146-8
Oprawa: miekka
Rok: 2005
Strony: 400
Wydawnictwo: WAB
Price: $9.95  50% off $4.97
add to cart

Po wrześniowym zamachu w 2001 roku świat zmienił się nieodwracalnie. W swoim dzienniku internetowym, którego druga część zaczyna się właśnie od jesieni 2001, Krystyna Janda stara się nie dopuszczać do siebie pesymizmu i lęku, choć oprócz wielkich światowych dramatów życie wciąż przynosi codzienne zmartwienia. Jest jak zawsze pełna energii, niezwykle otwarta i wręcz zachłanna: na nowe, często bardzo trudne wyzwania, nowe doświadczenia, nowe znajomości z ludźmi, miejscami i książkami. Paradoksalnie źródłem radości staje się dla niej praca nad spektaklem Mała Steinberg, historią umierającej autystycznej dziewczynki, która siłą swojej osobowości oswaja chorobę i śmierć. Wytchnieniem i oparciem są dla wybitnej aktorki najbliżsi ludzie i ukochane zwierzęta, drobne rodzinne rytuały, zabawne sytuacje, błahe domowe problemy, jak najdalsze od wielkiej polityki i wielkiej sztuki. Jej zapiski ? spontaniczne i zarazem pełen przenikliwych obserwacji, dowcipne i refleksyjne, przesycone są głęboką akceptacją dla tego, co przynosi życie, przekonaniem, że mimo wszystko ?nie bez powabów jest ten straszny świat, nie bez poranków, dla których warto się zbudzić?. 

Similar products

  • Wyprzedaż! MOJA DROGA B.

    Autor: Janda Krystyna
    Wydawnictwo: WAB
    Rok: 2000
    Strony: 197
    Oprawa: twarda
    ISBN: 83-88221-41-8
    Price: $9.95 50% off $4.97

    Moja droga B, to nowa, bardzo osobista książka Krystyny Jandy, mająca formę listów do przyjaciółki - tytułowej "drogiej B." Listy, jak to zwykle bywa z korespondencją, dotyczą zdarzeń z życia autorki...

Recommend

Bestsellers

EWA...$16.76
KURIER$18.36
25 LAT...$19.16

PayPal