Newsletter

On sale! AUTOCAD 2007 PL

Autor: Pikon Andrzej
ISBN: 978-83-246-0930-7
Oprawa: Twarda
Rok: 2007
Strony: 1206
Wydawnictwo: Helion
Price: $97.95  50% off $48.97
add to cart

AutoCAD jest bez wątpienia najpopularniejszym w Polsce programem służącym do komputerowego wspomagania projektowania. Grono osób korzystających z niego stale się powiększa. W trakcie pracy z tym narzędziem projektanci zdążyli już dokładnie poznać jego możliwości, jednakże każda nowa wersja jest coraz bardziej rozbudowana i wyposażona w coraz więcej funkcji. W wersji 2007 PL wprowadzono wiele ulepszeń w interfejsie użytkownika oraz zwiększono funkcjonalność wielu narzędzi projektowych. Dodano również kilka nowych możliwości, które na pewno zostaną docenione nie tylko przez specjalistów wykorzystujących go w codziennej pracy, ale także przez tych, którzy dopiero poznają AutoCAD-a.

Książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących użytkowników AutoCAD-a, którzy mogą dzięki niej dogłębnie poznać to narzędzie, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie w pracy z tą aplikacją. W książce zamieszczono bardzo wiele bogato ilustrowanych przykładów pokazujących praktyczne zastosowanie omawianych narzędzi.

- Nowe możliwości AutoCAD-a wprowadzone w wersji 2007 PL
- Interfejs użytkownika, menu i paski narzędzi
- Praca z dokumentami
- Tworzenie podstawowych obiektów i definiowanie ich właściwości
- Zaznaczanie i modyfikowanie obiektów
- Elementy tekstowe
- Korzystanie z warstw i bloków
- Stosowanie Centrum danych projektowych w pracy nad projektem
- Regiony i multilinie
- Techniki wymiarowania, modyfikowanie wymiarów i style wymiarowe
- Modelowanie 3D i bryły ACIS
- Praca z ExpressTools

Pozycja zawiera (w formie osobnej książeczki) minisłowniczek budowlany polsko-angielski i angielsko-polski obejmujący zbiór najważniejszych pojęć z tej branży. Praktyczny format książeczki sprawia, że można wygodnie korzystać z niej nie tylko w biurze, ale i na placu budowy. Dzięki tej podręcznej pomocy błyskawicznie znajdziesz tłumaczenie niezrozumiałych terminów i wyjaśnisz wszelkie wątpliwości.

Similar products

 • Wyprzedaż! AUTOCAD 2005 PL + 3 CD ROM

  Autor: Pikon Andrzej
  Wydawnictwo: Helion
  Rok: 2005
  Strony: 1304
  Oprawa: twarda
  ISBN: 83-7361-584-9
  Price: $85.95 40% off $51.57

  AutoCAD jest bez wątpienia najpopularniejszym w Polsce programem służącym do komputerowego wspomagania projektowania. Grono osób korzystających z niego stale się powiększa...

 • AutoCad 2010

  Autor: Pikon andrzej
  Wydawnictwo: Helion
  Rok: 2010
  Strony: 188
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-246-2607-6
  Price: $19.95 15% off $16.96

  AutoCAD od lat wyznacza standardy w dziedzinie oprogramowania CAD, a książka Andrzeja Pikonia stanowi pierwszą pozycję, po którą powinien sięgnąć każdy początkujący użytkownik środowiska firmy Autodesk. Dlaczego? Ponieważ znajdzie w niej wszystko, co niezbędne, aby szybko....