Newsletter

On sale! EXCEL 2007 PL

Autor: Walkenbach John
ISBN: 978-83-246-0930-7
Oprawa: Twarda
Rok: 2007
Strony: 1205
Wydawnictwo: Helion
Price: $65.95  20% off $52.76
add to cart
AutoCAD jest bez wątpienia najpopularniejszym w Polsce programem służącym do komputerowego wspomagania projektowania. Grono osób korzystających z niego stale się powiększa. W trakcie pracy z tym narzędziem projektanci zdążyli już dokładnie poznać jego możliwości, jednakże każda nowa wersja jest coraz bardziej rozbudowana i wyposażona w coraz więcej funkcji. W wersji 2007 PL wprowadzono wiele ulepszeń w interfejsie użytkownika oraz zwiększono funkcjonalność wielu narzędzi projektowych. Dodano również kilka nowych możliwości, które na pewno zostaną docenione nie tylko przez specjalistów wykorzystujących go w codziennej pracy, ale także przez tych, którzy dopiero poznają AutoCAD-a.

Książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących użytkowników AutoCAD-a, którzy mogą dzięki niej dogłębnie poznać to narzędzie, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie w pracy z tą aplikacją. W książce zamieszczono bardzo wiele bogato ilustrowanych przykładów pokazujących praktyczne zastosowanie omawianych narzędzi.

- Nowe możliwości AutoCAD-a wprowadzone w wersji 2007 PL
- Interfejs użytkownika, menu i paski narzędzi
- Praca z dokumentami
- Tworzenie podstawowych obiektów i definiowanie ich właściwości
- Zaznaczanie i modyfikowanie obiektów
- Elementy tekstowe
- Korzystanie z warstw i bloków
- Stosowanie Centrum danych projektowych w pracy nad projektem
- Regiony i multilinie
- Techniki wymiarowania, modyfikowanie wymiarów i style wymiarowe
- Modelowanie 3D i bryły ACIS
- Praca z ExpressTools

Pozycja zawiera (w formie osobnej książeczki) minisłowniczek budowlany polsko-angielski i angielsko-polski obejmujący zbiór najważniejszych pojęć z tej branży. Praktyczny format książeczki sprawia, że można wygodnie korzystać z niej nie tylko w biurze, ale i na placu budowy. Dzięki tej podręcznej pomocy błyskawicznie znajdziesz tłumaczenie niezrozumiałych terminów i wyjaśnisz wszelkie wątpliwości.

Chcesz mieć pewność, że zrozumiesz swoich anglojęzycznych współpracowników i zleceniodawców? Nie zapomnij zabrać ze sobą minisłowniczka!

Similar products

 • Wyprzedaż! EXCEL 2007 PL BIBLIA

  Autor: Walkenbach John
  Wydawnictwo: Helion
  Rok: 2007
  Strony: 920
  Oprawa: twarda
  ISBN: 978-83-246-1021-1
  Price: $65.95 40% off $39.57

  Zarządzanie informacjami to kluczowe zagadnienie w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Od wielu lat podstawowym narzędziem, którego w tym celu używają małe firmy, jest arkusz kalkulacyjny Excel...