Newsletter

KONIEC SWIATA STARYCH ELIT

Autor: Szewczak Janusz
ISBN: 978-83-65842-12-1
Oprawa: Twarda
Rok: 2018
Strony: 210
Wydawnictwo: Wektory
Price: $29.95  20% off $23.96
add to cart

W ostatnich dziesięcioleciach z głupoty uczyniono cnotę, popularność zaczęła uchodzić za autorytet, choć medialni celebryci, którzy mają być wzorcami do naśladowania, zwłaszcza dla młodego pokolenia, są znani głównie z tego, że są znani. To pieniądze, popkultura, mass media oraz nachalna propaganda i wszechobecna reklama kreują współczesne „elity”. Z kompletnych durniów, politycznych oszustów czy wytatuowanych kopaczy piłki uczyniono dziś coś w rodzaju arystokracji. Z różnego rodzaju złotoustych idiotek po wielu operacjach plastycznych, niezbyt muzykalnych i mało uzdolnionych transseksualistów czyni się dziś całkiem na poważnie wybitnych, mocno przepłaconych przedstawicieli świata artystycznego, wielkie gwiazdy estrady i show biznesu. (...) Neoliberalne elity żądają bezwzględnego szacunku dla liberalnej demokracji i ustanowionej przez nie praworządności, jednocześnie podważając ją tam, gdzie jest to im wygodne, łamiąc niemiłosiernie wszelkie zasady, nie licząc się zupełnie ani z uczciwością wyborów, ani z równością obywateli wobec prawa, ani z rzeczową debatą publiczną. Współczesny establishment coraz bardziej przypomina przypadkową zbieraninę, pełną ludzi niegodziwych, złych, nieudaczników, notorycznych kłamców, zwykłych łajdaków, dewiantów różnej maści, durniów zaklinających rzeczywistość, ludzi zdemoralizowanych, bez wizji i pomysłu na lepsze jutro własnych narodów. Ze wstępu

Similar products

 • BANKSTERZY. KULISY GLOBALNEJ ZMOWY

  Autor: Szewczak Janusz
  ISBN: 9788375531985
  Oprawa: twarda
  Rok: 2016
  Strony: 192
  Wydawnictwo: Bialy Kruk
  Price: $34.95 15% off $29.71

  Niezlomny wojownik o polski Skarb Narodowy, o dynamiczny rozwój gospodarczy Polski o uczciwe i przejrzyste zasady funkcjonowania banków, a zarazem wybitny publicysta ekonomiczny - Janusz Szewczak - napisal ksiazke, która wstrzasnie wieloma Czytelnikami.

 • PANDEMIA GRZECHU CZYLI SMIERC...

  Autor: Szewczak Janusz
  ISBN: 9788375533309
  Oprawa: twarda
  Rok: 2022
  Strony: 232
  Wydawnictwo: Bialy Kruk
  Price: Wkrótce w sprzedaży

  Czy zdajemy sobie sprawę z tego, dokąd prowadzą nas najnowsze trendy światopoglądowe? Postnowocześni ideologowie, pseudonaukowcy oraz zgenderyzowani politycy chwycili w swoje ręce stery w wielu krajach i wiodą ludzkość w tragiczną otchłań.