Newsletter

OSMA CZARA

Autor: Owedyk Krzysztof
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
Rok: 2007
Strony: 110
Oprawa: miekka
ISBN: 978-83-923986-7-7
Price: $17.95  15% off $15.26
add to cart

Stało się. Wypełniły się proroctwa, zapisane w Piśmie Świętym przepowiednie i nastał Armageddon. Bóg i aniołowie zstąpili na Ziemię, by podczas ostatniej bitwy zgładzić zło a wybranych ocalić i zabrać do obiecanego raju. Ale co to za Bóg, który dopuszcza się fuszerki zostawiając przy życiu garstkę niegodnych? I co to za raj, z którego wybrańcy chcą za wszelką cenę uciec?

"Ósma czara" to romantyczno-bluźniercza historia o tym, co zdarzyło się po końcu świata. Pełna pasji opowieść o miłości, wierze, wolnej woli i pragnieniu szczęścia. Album Prosiaka uważa się za jedno z największych osiągnięć polskiego komiksu niezależnego. W latach 1990. doczekał się dwóch wydań i oddanego grona fanów. Edycja Kultury Gniewu ma za zadanie przybliżyć tę klasyczną już pozycję nowemu pokoleniu fanów komiksu, a tym starszym zaprezentować ją w odświeżonej formie. Cały materiał został od nowa przygotowany z oryginalnych plansz autora, który zdecydował się też dodać do "Ósmej czary" prolog - komiks "Genesis" pierwotnie opublikowany w zinie "Prosiaczek 5", dziś już prawie niedostępnym.
Jeden z najbardziej niezwykłych komiksów nie tylko undergroundu.
To już klasyka!

Similar products

 • OSMA CZARA GENESIS

  Autor: Owedyk Krzysztof
  ISBN: 978-83-923986-7-7
  Oprawa: miekka
  Rok: 2007
  Strony: 110
  Wydawnictwo: Kutura Gniewu
  Price: $4.95

  Stało się. Wypełniły się proroctwa, zapisane w Piśmie Świętym przepowiednie i nastał Armageddon. Bóg i aniołowie zstąpili na Ziemię, by podczas ostatniej bitwy zgładzić zło a wybranych ocalić i zabrać do obiecanego raju. Ale co to za Bóg, który dopuszcza się fuszerki zostawiając przy życiu garstkę