Newsletter

On sale! BIEBRZA. PTASI RAJ

Autor: Klosowski Tomasz
Wydawnictwo: Multico
Rok: 2003
Strony: 228
Oprawa: twarda
ISBN: 83-7073-380-8
Price: $64.95  20% off $51.96
add to cart

Świat Biebrzy to wciąż raj nieutracony. Zaskakuje mnogością gatunków roślin i zwierząt. Jest jednym z niewielu już zakątków Ziemi rzadzących się prawami natury. To ostoja blisko 290 gatunków ptaków, a także wielu innych zwierząt, w tym łosia - króla bagien.
Bracia Kłosowscy od ponad 30 lat są zafascynowani dzikimi ostępami przyrody polskiej i wytrwale je fotografują. Szczególnie ich uwagę przykuwają ostatnie ostoje dziko żyjących ptaków. Taką jest dolina Biebrzy.
Niniejszy album to kolejny wyraz zainteresowania autorów tym tematem i dowód na wspaniały rozwój ich talentu w obserwowaniu i ukazywaniu najpiękniejszych, najciekawszych, najrzadszych widoków natury, zwłaszcza z życia ptaków. Dowód również na mistrzowskie posługiwanie się sprzętem fotograficznym oraz wielkią wytrwałość i wiedzę w obserwowaniu ptaków. Swą wiedzą dzielą się autorzy z Czytelnikiem w obszernych podpisach do fotografii. Album "Biebrza - ptasi raj" to wspaniała uczta dla miłośników i obserwatorów ptaków, a także dla ludzi ceniących piękno przyrody polskiej w najlepszym, artystycznym wydaniu.