Mały miś rośnie i co dzień uczy się czegoś nowego... Wszystkim dzieciom, które chciałyby poznać jego przygody, polecamy krótkie, ciepłe i pouczające historyjki. Książeczki są bezpieczne w użyciu.
Gdy nadchodzi zmrok, wszyscy muszą iść spać. Nawet dzielne pieski z Psiego Patrolu! Przyjrzyj się świecącym w ciemności ilustracjom i powiedz „dobranoc” mieszkańcom Zatoki Przygód i ich gościom!
Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic, naklejki i mnóstwo zabawy.Świnka Peppa. Chrum Chrum to książeczka skierowana do dzieci w wieku 26 lat.
Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic, naklejki i mnóstwo zabawy. „Świnka Peppa. Chrum… Chrum…” to książeczka skierowana do dzieci w wieku 2–6 lat.
Świnka Peppa. Słodkich snów!Książeczka świeci w ciemności
Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Prosty język i wyraźna czcionka zachęci dzieci do samodzielnego czytania.
Książka z serii z kotylionem - specjalnej, limitowanej edycji Czytam sobie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Pełna humoru i zwrotów akcji historia życia wybitnej polskiej malarki Zofii Stryjeńskiej.
Na straganie w pudełku leży samotny banan. Jest jeden i nie wygląda już doskonale. Nikt nie chce go kupić. Czy trafi na śmietnik? Składam słowa, pierwszy poziom serii „Czytam sobie”, to wspaniały początek nauki czytania. Proste i zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów.
Składam słowa, pierwszy poziom serii Czytam sobie, to wspaniały początek nauki czytania. Proste, acz zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami i przy użyciu 23 podstawowych głosek. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia głoskowania.
Kiedy pewnego dnia Zosia spotkała na spacerze wojskowego jadącego na pięknym koniu, nie wiedziała, że za chwilę jej życie bardzo się zmieni. Na szczęście wojna, która wybuchła niedługo potem okazała się próbą, którą i ona i jej brat przeszli zwycięsko.
Kontynuacja "Wilków Fenrydera", zaskakująco dojrzałego debiutu młodego pisarza, przedstawiciela nurtu nowego thrillera francuskiego, którego czołowym przedstawicielem jest Jean-Christophe Grange. "Stany prymitywne....