Newsletter

KOBIETY HITLERA ZYCIE INTYMNE DYKTATORA

Autor: Sayer Ian, Botting Douglas
ISBN: 978-83-241-4352-8
Oprawa: Miekka
Rok: 2012
Strony: 416
Wydawnictwo: Amber
Price: $20.95  15% off $17.81

Kobiety Hitlera. Jedna odebrała sobie życie, druga po nieudanej próbie samobójczej do śmierci pozostała w szpitalu. Inna wiele lat po wojnie z rozrzewnieniem wspominała, jak ziściła się jej miłość w ramionach ukochanego Führera. Na jedne wywarł wpływ niszczycielski, na innych robił magnetyczne wrażenie. Władza ma moc powszechnego uwodzenia dla wielu kobiet przebywanie z Hitlerem było "jak siedzenie w pobliżu słońca". Na liście zauroczonych były tancerki, śpiewaczki, gwiazdy filmowe - także Pola Negri. Była utalentowana reżyserka filmowa i nazistowska propagandzistka Leni Riefenstahl i Angielka Winifred Wagner.
Przez lata walczyła z nimi Eva Braun, by wreszcie zdobyć Wodza dla siebie i ze stojącej w cieniu kochanki przeistoczyć się w "Pierwszą Damę" u boku Hitlera - i zostać z nim do końca. Na podstawie relacji świadków, raportów z przesłuchań, osobistych wyznań i nieznanych prywatnych dokumentów - listów, wspomnień, pamiętników - Ian Sayer i Douglas Botting odtwarzają nieznaną prawdę o życiu uczuciowym i erotycznym Adolfa Hitlera, i prawdziwe historie kobiet, z którymi łączyły go intymne związki. Wódz Trzeciej Rzeszy za życia nie dopuszczał, by tajemnice jego alkowy ujrzały światło dzienne - każdy, kto je poznał, był likwidowany lub musiał ratować się ucieczką. Teraz wreszcie zostały ujawnione.

Similar products

 • KOCHANKI I PRZYJACIOLKI HITLERA

  Autor: Sayer Ian, Botting Douglas
  ISBN: 978-83-241-7086-9
  Oprawa: miękka
  Rok: 2019
  Strony: 367
  Wydawnictwo: Amber
  Price: $24.95 15% off $21.21

  Na podstawie relacji świadków, raportów z przesłuchań, osobistych wyznań i prywatnych dokumentów – listów, wspomnień, pamiętników – Ian Sayer i Douglas Botting odtwarzają nieznaną prawdę o życiu uczuciowym i erotycznym Adolfa Hitlera, i prawdziwe historie kobiet, z którymi łączyły go intymne związki.