Newsletter

Filmy ~ VideosThere are 390 products.

 • ARCHIWISTA

  ARCHIWISTA

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Zak Maciej
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: TVP
  Price: $29.95 20% off $23.96

  Archiwista, to 13 - odcinkowy serial kryminalny, którego głównym bohaterem jest Henryk Mikos - emerytowany pracownik archiwum policyjnego. Obdarzony niezwykłą inteligencją i pamięcią stara się rozwiązać niewyjaśnione sprawy kryminalne sprzed lat. Czas trwania: 548 min.

 • ZMIENNICY

  ZMIENNICY

  ISBN: 5902739669419
  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Bareja Stanislaw
  Rok: 2019
  Wydawnictwo: TVP
  Price: $48.95 20% off $39.16

  Jacek Żytkiewicz (Mieczysław Hryniewicz) to lubiący oddawać się marzeniom bajerant, który zarabia na życie jako kierowca taksówki Warszawskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego (WPT). Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak odmieni się jego życie, gdy zacznie współpracować z nowo przydzielonym zmiennikiem Marianem Koniuszko. Czas trwania: 868 min.

 • BEST SELF BASIC CHODAKOWSKA

  BEST SELF BASIC CHODAKOWSKA

  Autor: Chodakowska Ewa
  Nośnik: DVD, ksiazka
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: BeBio
  Price: $36.95 20% off $29.56

  BEST SELF BASIC to, aż 3 programy treningowe dla początkujących dzięki którym: - nauczysz się poprawnej techniki- zrzucisz nadprogramowe kilogramy- wysmuklisz sylwetkę- przyśpieszysz metabolizm- zwiększysz odporność- zredukujesz stres- polubisz ruch 

 • INSPEKCJA

  INSPEKCJA

  Nośnik: DVD
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: Telewizja Polska
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Inspekcja to spektakl Teatru Telewizji, w którym zostały zobrazowane próby werbowania polskich oficerów więzionych w obozach na terenie ZSRR. Radziecki oficer Wasilij Zarubin wykorzystuje dramatyczną sytuację polskich jeńców i usiłuje przekonać ich do współpracy z komunistami.

 • JAK POSLUBIC MILIONERA

  JAK POSLUBIC MILIONERA

  Nośnik: DVD
  Producent: Filmostrada
  Reżyseria: Zylber Filip
  Wykonawca: Socha Malgorzata, Malinowski Michal
  Price: $22.95 20% off $18.36

  „Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwym związku. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt...

 • ZMIJOWISKO

  ZMIJOWISKO

  Nośnik: DVD
  Producent: Canal+
  Reżyseria: Palkowski Lukasz
  Rok: 2020
  Price: $36.95 20% off $29.56

  „Żmijowisko” opowiada o grupie przyjaciół, którzy raz w roku wspólnie spędzają urlop wraz z całymi rodzinami. Trafiają do agroturystyki położonej w niewielkiej wsi Żmijowisko. Wszyscy chcą odreagować stres szybkiego wielkomiejskiego życia. Jest alkohol, są narkotyki, a także skrywane od lat urazy, dawne uczucia, wzajemne pretensje, namiętności i...

 • OFICER I SZPIEG

  OFICER I SZPIEG

  Nośnik: DVD
  Reżyseria: Polanski Roman
  Rok: 2020
  Wydawnictwo: Gutek Film
  Price: $24.95 20% off $19.96

  Owacje na stojąco, świetne recenzje i najwyższe oceny dla filmu Romana Polańskiego od czasów „Pianisty”. Epicki thriller „Oficer i szpieg” na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa to jedno ze szczytowych osiągnięć w karierze polskiego reżysera, wyróżnione Wielką Nagrodą Jury na festiwalu w Wenecji.

 • SUPERNOVA

  Nośnik: DVD
  Producent: Forum Film Poland
  Reżyseria: Kruhlik Bartosz
  Rok: 2020
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Film Bartosza Kruhlika, nagrodzonego na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Złotymi Lwami za najlepszy debiut reżyserski. Film uzyskał cztery nominacje do Orłów, m.in. w kategorii „najlepszy film”.

 • ECHO SERCA

  ECHO SERCA SEZON 1

  Nośnik: DVD
  Producent: Telewizja Polska
  Reżyseria: Zurawski Artur
  Rok: 2020
  Price: $23.95 20% off $19.16

  Po kilku latach spędzonych w Londynie główna bohaterka serialu, Magdalena Borska, powraca do Warszawy. Obejmuje posadę w Szpitalu Północnym na stanowisku psychologa. Niełatwo jest jej się odnaleźć w nowym środowisku, zwłaszcza że trudna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć, a współpracownicy traktują ją bardzo nieufnie.

 • CORKA BOGA

  CORKA BOGA

  Nośnik: DVD
  Producent: Kino Swiat
  Reżyseria: Szumowska Malgorzata
  Rok: 2020
  Price: $22.95 20% off $18.36

  Wyprodukowany przez twórców oscarowego hitu „Whiplash”, film Małgorzaty Szumowskiej – „Córka boga” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny o wychowanej w sekcie dziewczynie, która zaczyna podważać nauki duchowego guru. Mroczna opowieść o przebudzeniu, buncie i sile kobiecej solidarności.

On sale

 • NIE TEN CZLOWIEK

  On sale! NIE TEN CZLOWIEK

  Nośnik: DVD, PAL
  Reżyseria: Wendorff Paweł
  Rok: 2015
  Scenariusz: Wendorff Paweł
  Price: $21.95 45% off $12.07

  Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z najdziwniejszych dni w jego życiu i jak ważną rolę będzie miał tego dnia do spełniania.