Newsletter

Z KAZDYM ODDECHEM

Autor: Clark Higgins Mary
Oprawa: Miekka
Rok: 2019
Strony: 336
Wydawnictwo: Proszynski
Coming soon

Czwarta powieść z serii "W cieniu podejrzenia".

Producentka telewizyjna Laurie Moran tym razem bada sprawę śmierci bogatej wdowy, która spadła… lub została zrzucona z dachu słynnego muzeum podczas odbywającej się tam dorocznej gali. 

Kariera zawodowa Laurie kwitnie: jej program  przyczynia się do wykrywania sprawców niewyjaśnionych zbrodni sprzed lat i do tego szybuje w rankingach oglądalności. Niestety, rozstanie z wcześniejszym prowadzącym show Alexem Buckleyem sprawia, że Laurie musi się zmagać z niechęcią do jego następcy Ryana Nicholsa i poczuciem samotności, które dotyka ją boleśnie mimo wsparcia ukochanej rodziny - synka i ojca. 

Temat najnowszego odcinka zaproponował Ryan. Trzy lata wcześniej Virginię Wakeling, należącą do rady nadzorczej Metropolitan Museum of Art i jego najhojniejszych sponsorów, znaleziono martwą na śniegu obok gmachu muzeum. Od czasu śledztwa wdrożonego po morderstwie głównym podejrzanym jest  jej znacznie młodszy partner i zarazem osobisty trener Ivan Gray. 
Ivan prowadzi modny, cieszący się popularnością klub sportowy "Cios", założony z dużą pomocą finansową Virginii. Właśnie tam Ryan pobiera lekcje boksu. Początkowo sceptycznie nastawiona Laurie dzięki kontaktom ojca uzyskuje cenne informacje i odkrywa, że w istocie podejrzanych jest więcej… również w najbliższym otoczeniu ofiary. 

Gdy zespół programu "W cieniu podejrzenia" zaczyna stawiać coraz bardziej dociekliwe pytania krewnym Virginii, robi się niebezpiecznie dla kilku świadków… i dla samej Laurie.

Similar products

 • DWA SLODKIE ANIOLKI

  Autor: Clark Higgins Mary
  Wydawnictwo: Proszynski i S-ka
  Rok: 2007
  Strony: 208
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-7469-494-0
  Price: $16.95 15% off $14.41

  Ridgefield w stanie Connecticut. Wieczorem w dniu swoich trzecich urodzin bliźniaczki Kathy i Kelly zostają porwane. Przestępcy żądają ośmiu milionów dolarów okupu. Zarząd międzynarodowej korporacji, w której pracuje Steve, ojciec dziewczynek, decyduje się zapłacić tę sumę...

 • MOJA SLODKA SUNDAY

  Autor: Clark Higgins Mary
  Wydawnictwo: Proszynski i S-ka
  Rok: 2004
  Strony: 152
  Oprawa: miekka
  ISBN: 83-7337-731-X
  Price: $9.95

  Cztery opowiadania, cztery zagadki kryminalne, których rozwikłania podejmuje się świeżo poślubiona para małżeńska: Henry Parker Britland IV, były prezydent Stanów Zjednoczonych i błyskotliwa młoda kongresswoman, Sandra O'Brien, pieszczotliwie zwana Sunday...

 • MELODIA DALEJ BRZMI

  Autor: Clark Higgins Mary
  ISSN: 978-83-8069-429-3
  Oprawa: miekka
  Rok: 2016
  Strony: 256
  Wydawnictwo: Proszynski
  Price: $18.95 15% off $16.11

  Nowa powieść autorki bestsellerów, nazywanej „królową suspensu”, o zaginionych miliardach, niesławnym finansiście i ludziach, którzy za wszelką cenę chcą poznać prawdę...

 • CALKIEM SAMA

  Autor: Clark Higgins Mary
  ISBN: 978-83-8123-890-8
  Oprawa: Miekka
  Rok: 2018
  Strony: 308
  Wydawnictwo: Proszynski
  Price: $23.95 15% off $20.36

  Królowa Suspensu zabiera nas w rejs wspaniałym liniowcem Queen Charlotte, na którym dochodzi do dramatycznych wydarzeń!