Newsletter

On sale! WINDOWS XP PL. PODSTAWY OBSLUGI SYSTEMU

Autor: Czarny Piotr
Wydawnictwo: Helion
Rok: 2002
Strony: 208
Oprawa: miekka
ISBN: 83-7197-845-6
Price: $13.95  60% off $5.58
add to cart

Nikt (no może prawie nikt) nie rodzi się z umiejętnością korzystania z pralki automatycznej czy kuchenki mikrofalowej. Posługiwania się tymi sprzętami należy się nauczyć z instrukcji obsługi. Podobnie jest z komputerem.

Skoro sięgnąłeś po tę książkę, jest wielce prawdopodobne, że będziesz mieć możliwość posługiwania się najnowszym system operacyjnym firmy Microsoft -- Windows XP. I jesteś jedną z tych osób, które odkryją jego nowe możliwości.

Znajdziesz w niej informacje podstawowe. Dowiesz się, co to jest plik i folder, w jaki sposób posługiwać się dyskietką. Są tutaj też wskazówki dla użytkowników mających praktykę w korzystaniu z komputerów osobistych. Ich mogą interesować różnice pomiędzy dotychczas używanymi systemami, a Windows XP. W razie potrzeby sięgną też do rozdziałów poświęconych wykonywaniu kopii bezpieczeństwa, odtwarzaniu systemu operacyjnego itp. Po pewnym czasie użytkownicy początkujący staną się zaawansowanymi. Wtedy nadal będę mieli pożytek z książki, choć zaglądać będą do innych rozdziałów.

Podsumowując -- poradnik przeznaczony jest dla osoby, która siada przed komputerem z Windows XP, nie jest programistą, a zwykłym użytkownikiem. Potrzebuje korzystać z systemu, zainstalować drukarkę, dołączyć się do Internetu, odnaleźć zagubiony plik itp., a nie musi wiedzieć, jakie mechanizmy są za to odpowiedzialne i co wówczas dzieje się w Rejestrze. Książka ma pełnić rolę suflera.

Similar products

 • EXCEL 2007 PL. KURS + CD

  Autor: Czarny Piotr
  Wydawnictwo: Helion
  Rok: 2007
  Strony: 320
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-246-0836-2
  Price: $4.95

  Poznaj najnowszą wersję najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego * Wprowadzanie, formatowanie i zaznaczanie danych w komórkach * Drukowanie arkuszy * Tworzenie wykresów...

 • PO PROSTU SIECI KOMPUTEROWE W...

  Autor: Czarny Piotr
  Wydawnictwo: Helion
  Rok: 2008
  Strony: 216
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-246-1363-2
  Price: $9.95

  Książka "Po prostu sieci komputerowe w Windows Vista PL" jest właśnie takim podręcznikiem, zapewniającym fachowe porady w zakresie budowania sieci komputerowych, w dodatku z wykorzystaniem najnowszego dostępnego oprogramowania...