Newsletter

On sale! NOC W OBIEKTYWIE. KREATYWNA FOTOGRAFIA.

Autor: Davis Harold
Wydawnictwo: Helion
Rok: 2010
Strony: 240
Oprawa: miekka
ISBN: 978-83-246-2701-1
Price: $34.95  30% off $24.46
add to cart

Jak ustawiać ekspozycję w ekstremalnych warunkach oświetleniowych?
Jak zwiększyć dynamikę tonalną nocnych obrazów?
Jak uchwycić ślady ruchu gwiazd?
Jeśli chcesz wyruszyć na nocne łowy, aby zdobyć wspaniałe zdjęcia, musisz się doskonale przygotować. Powinieneś zadbać o własne bezpieczeństwo i odpowiedni sprzęt oraz posiadać określone umiejętności. Uprawianie nocnej fotografii wiąże się bowiem z pewnymi utrudnieniami, które nie występują przy wykonywaniu zdjęć w ciągu dnia. W tej książce znajdziesz pełen pakiet niezbędnych informacji, począwszy od doboru odpowiedniego aparatu, a na obróbce komputerowej nocnych fotografii skończywszy.
W książce "Noc w obiektywie. Kreatywna fotografia" znajdziesz instrukcje i porady ilustrowane niezwykłymi zdjęciami autora, które poprowadzą Cię przez tajemnicze krajobrazy nocnego miasta. Dzięki temu podręcznikowi dowiesz się, jak najlepiej wybrać temat zdjęcia i twórczo skomponować obraz, jak dobrać odpowiedni sprzęt i w jaki sposób go używać, a także jakie techniki fotograficzne stosować, pracując w ciemności. Nauczysz się tak ustawiać ostrość i ekspozycję, aby zarejestrować wspaniałe barwy nocy, a potem udoskonalić fotografie na swoim komputerze.
Różne techniki fotografowania nocą
Aparaty i sprzęt
Oświetlenie zdjęć nocnych
Nocne ekspozycje
Tryby żarówki
Fotografie budynków
Panoramy miast
Komputerowe usuwanie szumu
Łączenie obrazów w Photoshopie
Programowanie interwalometru

Similar products

 • UJECIA Z BLISKA. KREATYWNA...

  Autor: Davis Harold
  Wydawnictwo: Helion
  Rok: 2010
  Strony: 240
  Oprawa: miekka
  ISBN: 978-83-246-2699-1
  Price: $34.95 20% off $27.96

  Jaki sprzęt wybrać do makrofotografii? Jak fotografować kwiaty, wodę i biżuterię? Jak wykorzystać technikę HDR? Czy marzyłeś kiedykolwiek o poznaniu z bliska....