Newsletter

On sale! MROCZNA RZEKA

Autor: Hawks John Twelve
Wydawnictwo: Sonia Draga
Rok: 2007
Strony: 408
Oprawa: miekka
ISBN: 978-83-7508-056-8
Price: $20.95  40% off $12.57
add to cart

W Travelerze John Twelve Hawks wprowadził nas do niebezpiecznego świata, w którym zaawansowana technologia kontroluje każdy nasz ruch. Społeczeństwo będące pod ciągłą obserwacją zawiłej sieci monitorującej, którą nadzoruje bezwzględna grupa, nawet nie jest świadome własnego uwięzienia. Gabriel i Michael Corrigan, bracia, którzy zostali wychowani poza Siatką, niedawno odkryli, że podobnie jak ich zaginiony ojciec, należą do Travelerów.
To członkowie istniejącej od wieków elity proroków. Umieją przekraczać granice stanów świadomości, w ten sposób przeciwstawiając się wszechobecnej inwigilacji. Ale ta niespodziewana władza okazuje się mieć zupełnie inny wymiar dla obu braci. Pod koniec pierwszego tomu Gabriel wciąż obawia się ciężaru odpowiedzialności natomiast Michael przechodzi na stronę wroga.
Na Gabriela spada niespodziewana wiadomość. Jego ojciec podobno żyje i ukrywa się gdzieś w Europie. Gabriel i jego opiekunka z rodu Arlekinów, Maya, natychmiast mobilizują siły, aby opuścić Nowy Jork i odnaleźć Travelera. W tym samym czasie Michael nakazuje Bractwu, ścigającemu Gabriela, rozpoczęcie szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej. Gabriel pragnie odnaleźć ojca, aby go ochronić, Michael zamierza go zabić z obawy przed utratą władzy. Wyścig właśnie się rozpoczął.

Similar products

 • TRAVELER

  Autor: Hawks John Twelve
  Wydawnictwo: Sonia Draga
  Rok: 2005
  Strony: 536
  Oprawa: miekka
  ISBN: 83-89779-22-6
  Price: $18.95 15% off $16.11

  "Traveler" to doskonała powieść suspensu, przywodząca skojarzenia również z dziełami George'a Orwella i Phillipa Pullmana...